تبلیغات
پابرهنه

پابرهنه
پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم. امام خمینی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
"ما آنجائى كه دخالت كنیم، صریح میگوئیم. ما در قضایاى ضدیت با اسرائیل دخالت كردیم؛ نتیجه‌اش هم پیروزى جنگ سى و سه روزه و پیروزى جنگ بیست و دو روزه بود. بعد از این هم هر جا هر ملتى، هر گروهى با رژیم صهیونیستى مبارزه كند، مقابله كند، ما پشت سرش هستیم و كمكش میكنیم و هیچ ابائى هم از گفتن این حرف نداریم. این حقیقت و واقعیت است."
خطبه‌های نماز جمعه تهران

آقا امسال در نماز جمعه صحبتی را كردند كه میتوان این صحبت را آغاز مرحله جدیدی از حركت جمهوری اسلامی دانست، حركت جدیدی كه برا خیلی ها شاید خوشایند نباشد و این همان صحبتی است كه همیشه گفته شده كه خاكریز دفاع از اسلام را باید فراتر از مرزها گذاشت و همان طور كه امام (ره) فرمودند ایران اولین پله دفاع از اسلام و زمینه سازی ظهور است.

 این حركت نیاز به افراد پابرهنه ای دارد كه اگر  یكه و تنها هم بمانند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت‏ پرستى است ادامه ‏دهند. و این همان زمانی است كه به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، باید پابرهنه‏ هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب كنند.

این زمان دیگر زمان خواب نیست با اینكه میدانیم جنگ فقر و غنا مدت هاست كه شروع شده اما باید درك كرد كه الان در موقعیتی هستیم كه معصوم فرمودند در آخر الزمان مسلمانان در مقابل یهود قرار میگیرند و به فضل خدا مسلمانان پیروز واقعی این میدان هستند.
و این برای الان است كه وقتی شهید محمد منتظری میگویند "یک چشمی بخوابید که دشمن بیدار است."  باید بیدارتر بود.

آقا جان ما آماده ایم و پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم.این حقیقت و واقعیت است.

امروز پوتین هایم را واكس زدم.شلوار شش جیب خاكی ام را اتو كردم.و منتظر فرمان...[ یکشنبه 23 بهمن 1390 ] [ 01:25 ] [ پابرهنه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


قدرتها و ابرقدرتها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینى یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت ‏پرستى است ادامه می دهد و به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه ‏هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب خواهد كرد.
صحیفه امام ج‏20 ص : 311

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب