تبلیغات
پابرهنه

پابرهنه
پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم. امام خمینی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
چند وقت پیش بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی نمایشگاه كتابی را در موضوعات مختلف(با حمایت های مختلف و در بعضی مواقع قابل توجه) برگزار كردند البته از حق هم نگذریم زحمت زیادی هم جهت برپایی كشیدند. بابت این كارشون دوستانشون در نهاد علوم پزشكی تو نشریه گاف تیتری زدند "همتی الگو گرفته از همت شهید" و كل نشریه رو به بررسی نقاط قوت كار پرداختند كه همان موقع  به خودم گفتم نمایشگاه كتاب، كار خوبی بود اما...


در هفته ای كه گذشت در بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی دانشگاه پیام نور شیراز كاری انجام شد كه به حق من اون تیتر رو بر این كار مناسب تر میدونم.چون از نزدیك با دوره آموزشی-بصیرتی شهیده نسرین افضل(عنوان اقدام فرزانه ای است كه انجام شد) درگیر و در اطلاع بودم؛ شاهد كاری جهادی، تئوریك، علمی، عملی، بصیرتی و ... بودم. در واقع به قول آقا كه فرموده بودند كاری عمیق كنید؛ می توان این را از كارهای عمیق نام برد.


مطمئنا هیچ كاری كامل و بدون نقص نیست و این دوره نیز دارای نقاط ضعف هایی هم بود اما باید سطح امكانات و پشتیبانی ها و همچنین خروجی كار را مد نظر قرار بدیم، كه در این صورت پی خواهیم برد به تلاشی به یا ماندنی و افتخار آمیز.
همه هم این رو میدونن كه همچین كاری هیچوقت نمیشه به شخص خاصی نسبت داد بلكه باید گفت كه مجموعه ای از افراد جهاد گونه عمل كردند.


ابتدا تصمیم داشتم كه این حرف رو اصلا نگم كه خیلی از غریبه ها و نخودی ها و حتی تعداد كمی از خودی ها ان قلت هایی آوردند(قبل از شروع كار) و میگفتند اصلا موفق نمی شوید این كاری كه شما میخواید بكنید خیلی ها جرات انجامش رو ندارن و  الخ... و من میگفتم اشتباه میكنید چون اعتقاد داشتم كه  پشتوانه ای كه از یك سال پیش ایجاد شده بر همه مشكلات و كمبودها غلبه میكنه و این همان رشدی هست كه دائما گفتم.


و چون صاحب نشریه ای مستقل نیستم و تنها رسانه در دسترسم اینجا بود...


و یادمان نرود كه انقلاب كردن آسان تر از انقلابی ماندن است و الان وظیفه ما انقلابی ماندن است.

[ جمعه 14 بهمن 1390 ] [ 22:45 ] [ پابرهنه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


قدرتها و ابرقدرتها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینى یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت ‏پرستى است ادامه می دهد و به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه ‏هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب خواهد كرد.
صحیفه امام ج‏20 ص : 311

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب