تبلیغات
پابرهنه

پابرهنه
پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم. امام خمینی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
وهم شبنم بودن، در اقیانوس عزای حسین، ما را كشته است.خوب است كه فهمیدم احساس شبنم بودن،یك وهم است بدون هیچ خاصیتی!!!

باید به این معنا رسید كه در واقع كارهایی(عزاداری،كار خیر و یا حتی كارهای فرهنگی و ...) كه ما انجام میدهیم اول از همه بركاتش برای خودمان است. به همین مقوله عزاداری نگاه كنید در این وادی اول از همه فاعل سود می برد هر چند كه با توجه به میزان اخلاص میتوان تاثیر این كار را بر دیگران فزاینده و گسترده تر كرد.
كسانی كه فعالیت های مثبت دانشجویی انجام میدهند(از هر نوع) كمترین سود(یا به زبان دین،بركت) آن برای خود فرد است زیرا شخص خود را در فضایی قرار میدهد كه از خیل مشكلات(از هر نوعی حتی نفسانیات) رهایی می یابد.
نكته ای كه قابل توجه است این است كه شخص خود در فعالتی كه انجام میدهد باعث انحراف می شود ؛ كه این رابطه مستقیمی دارد با نیت افراد و اخلاصی(كوچكترین معنی:هركاری را فقط برای او انجام دادن) كه در كارهایش دارد.
نكته دیگر اینكه در همین حال فرد باید مبارزه با نفس را داشته باشد گفتیم كه مشكلات این مبارزه در این كارها كمتر است اما نیاز به این موضوع شدیدتر حس میشود.

برداشتی از +
در باره اخلاص بیشتر بخوانید +  +  +

[ پنجشنبه 24 آذر 1390 ] [ 00:00 ] [ پابرهنه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


قدرتها و ابرقدرتها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینى یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت ‏پرستى است ادامه می دهد و به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه ‏هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب خواهد كرد.
صحیفه امام ج‏20 ص : 311

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب