تبلیغات
پابرهنه

پابرهنه
پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم. امام خمینی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
23 مهر هر سال تولد وبلاگ وزین(!) پابرهنه است.
امسال قصد داشتم یک جشن تولد درست و حسابی برای وبم بگیرم اما به مسافرت رفتم و بعد هم که برگشتم اینترنت محترم مشکل پیدا کرده و قطع بود و ... خلاصه! نتیجه این شد که با هفت روز تاخیر، جشن تولد بگیرم.

قبل ها با وبلاگ و ... آشنا بودم و برای افرادی در زمینه وبلاگ نویسی كمك میكردم تا اینكه بعد از صحبت یكی از بچه ها و به دلیل اتفاقی تاریخی تصمیم به تاسیس وبلاگ گرفتم.

اصولا نوشته های وبلاگی چند نوع هستند نوعی از افراد هستند كه در وبلاگ هاشون از دغدغه های پاك حرف میزنن و تصمم در جهت استفاده از تكنولوژی برای تبلیغ حق و حقیقت دارند(دین ؛سیاست؛مسائل روز و...) كه البته به دلیل غیر رسمی بودن وبلاگ خیلی از حرف ها رو راحت میزنن (آسیب هایی هم دارد كه اینجا مجال پرداختن بهش نیست)
و دیگری از افراد هستند كه با استفاده از دل نوشته سعی در دنبال كردن اهداف پاكی مانند گروه اول دارند كه البته در بسیاری از موارد به یك موضوع خاص میپردازند(اینها هم دچار آسیب هایی هستند)
گروه دیگر فقط دل نوشته های شخصی خودشون رو مینویسن كه هیچ دردی رو دوا نمیكنه و خیلی از وقتها هم دچار مشكل میشوند مخصوصا اگر در یك مجموعه ای باشند كه تاثیر منفی زیادی خواهد گذاشت و این نوع نوشتن كلا ضرر دارد از این نوع نوشتن تو این فضا متنفرم وبلاگ های اینجوری در گودر جایی ندارند چون فقط وقت تلف كردن است.
خدا كند رنگ بوی همه چیز ما حتی كارهای ما در فضای مجازی برای خدا باشد.

* برای سر درد های دغدغه وار پیاپی و مدام این روز هایم دعا كنید. و هنوز مردانه ایستاده ایم.

* میخواستم عكسی از كیك جشن تولد بذارم كه به پابرهه بیاد ولی با دیدن عكسی تكان دهنده از دو شهد پشیمون شدم ولی عكس قشنگ بالا رو كه خیلی مفهوم داره رو پیدا كردم.

* بعضی از وبلاگ ها جز یك دسته خاص نیستند.

* این وبلاگ یاد آور خاطرات تلخ وشیرین زیادی برای من هست كه بعضی هاش رو نوشتم ولی انتشار ندادم و به این هم فكر نمیكنم كه یه روزی بخوام از چركنویس بیاد بیرون.

* ناسلامتی جشن تولده ها! گمونم همه جا رسم باشه با کادو به جشن تولد میرن. شمایی که تشریف آوردی! کادو لطفا!!

این نفس های آخر عمر من را كه مدتی بسیار كم دیگری تمام است برای خودت نگه دار چرا كه كربلا رفتن خون میخواهد.
[ جمعه 29 مهر 1390 ] [ 11:42 ] [ پابرهنه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


قدرتها و ابرقدرتها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینى یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت ‏پرستى است ادامه می دهد و به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه ‏هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب خواهد كرد.
صحیفه امام ج‏20 ص : 311

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب