تبلیغات
پابرهنه

پابرهنه
پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم. امام خمینی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
به نام خدا
بدون مقدمه(در خانه اگر کس هست یک حرف بس است)
اطاعت از ولی فقیه واجب است.وقتی سوال شد که چرا رهبری ورود نمیکند، آقا یه جایی فرمودند شما برخورد با مفاسد را به یک مطالبه عمومی تبدیل کنید.(نقل به مظمون)
وقتی حکم سکوت به مسئله ای داده میشود باید سکوت کرد و دم نزد اما نباید فکر خود را کاملا بست و در سکوت فکری و تحلیلی به سر برد. اگر در سکوت فکری و تحیلی به سر ببریم میشود زمانی که باید تحلیل داشت و فریاد زد اما اون وقت تازه میرویم سراغ اتاق فکر ها .  این تحلیل را باید برای دوستان و جمع های خصوصی مطرح کرد که افراد در بی اطلاعی به سر نبرند آقا مکررا از قشر دانشجو خواسته که مسائل را در اتاق فکر ها و جمع های سالم دانشجویی مطرح کنید. تا ان شا الله در زمان اقدام و اظهار نظر بتوانیم به نحوی شایسته عمل کنیم.در مسئله اصلی و فرعی همین مسئله مد نظر است و نباید فضای عمومی جامعه را درگیر کرد.
زمانی یک نفر از منطقه خراسان خدمت امام صادق (ع) میرسند و سوالی را میپرسه امام در پاسخ می فرمایند: مگر نماینده بنده در منطقه شما نبود که از او سوال کنید. در این زمان هم دو مسئله را باید مد نظر داشت اول اینکه در خیلی از مواضع آقا نمی توانند به اصطلاح سر و پا برهنه وارد قضیه ها بشوند، شان رهبری نیست. دوم آقا در استان ما نماینده دارند و ما باید حرکت و عمل نماینده آقا را ملاک قرار دهیم و حرف او باید برای همه فصل الخطاب باشد چه مسئول، چه کارمند، چه دانشجو و همه مردم فارس. تا زمانی که آقای ایمانی که در تریبون نماز جمعه(هر چند که توصیه های خاص ایشان را در جمع غیر عمومی هم باید در نظر داشت اما ما تریبون عمومی را فعلا ملاک قرار میدهیم) حرف از همدلی و وحدت میزدند و حرف از فضای کار؛ تکلیف ما در استان مشخص بود اما حال زمانی که فریاد میزنند و مطلبی را عنوان میکنند دیگر تکلیف همه مشخص است ولی در این بین هم باید بصیرت لازم را به خرج داد.
مشکل این است که نماینده حضرت آقا برای ما در فارس حجت نیست. شاید هنوز این بصیرت برایمان حاصل نشده است(هیچ زمان مدعی بصیرت نبوده ایم و نیستیم)
هیچ فرد و مسئولی برای ما فی نفسه محلی از اعراب ندارد حتی اگر ارزشی هم باشد مانند سپاه و ... و افراد به میزان پیروی از ولایت مطلقه فقیه برای ما دارای ارزش هستند.
سایه مقام معظم رهبری مستدام باد.[ یکشنبه 8 خرداد 1390 ] [ 17:58 ] [ پابرهنه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


قدرتها و ابرقدرتها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینى یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت ‏پرستى است ادامه می دهد و به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه ‏هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب خواهد كرد.
صحیفه امام ج‏20 ص : 311

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب