تبلیغات
پابرهنه

پابرهنه
پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم. امام خمینی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
   جریان دوم كه آن مسئله ى آرمان خواهى است در دانشگاه ها - كه در زبان متعارف به او گفته می شود جنبش دانشجویى - در كشور ما تاریخ بسیار جالبى دارد. این را از این جهت می گویم و رویش تكیه میكنم كه این حركت باید ادامه پیدا كند و این چیزى نیست كه بتواند متوقف بشود؛ چون كشور در شرائطى است و نظام جمهورى اسلامى ٬ ساخت و ویژگى ا و مختصاتى دارد كه حتما جنبش دانشجوئى در كنارش بایستى حضور داشته باشد. این جنبش دانشجوئى در كشور ما در تاریخ ثبت شده و شناخته شده ى خود ٬ همیشه ضد استكبار ٬ ضد سلطه ٬ ضد استبداد ٬ ضد اختناق و بشدت عدالتخواه بوده است.
این ممیزات جنبش دانشجوئى ما از روز اول  است تا امروز. اگر كسى مدعى جنبش دانشجوئى باشد ٬ اما این ممیزات را نداشته باشد ٬ صادق نیست. دست جنبش دانشجوئى نمیتواند در دست كسانى باشد كه در فلسطین قتل عام میكنند ٬ در عراق جنایت میكنند ٬ در افغانستان مردم را از دم تیغ میگذرانند؛ این جنبش دانشجوئى نیست. جنبش دانشجوئى خصلت و خاصیتش در كشور ما لااقل اینجور است - شاید در خیلى از كشورهاى دیگر هم باشد - كه ضد استكبارى ٬ ضد سلطه ٬ ضد دیكتاتورى و طرفدار عدالت است. شروع این حركت یا مقطع شناخته شده ى این حركت ٬ همین ۱۶ آذر است.

دیدار اساتید و دانشجویان در دانشگاه علم و صنعت[ چهارشنبه 29 دی 1389 ] [ 00:00 ] [ پابرهنه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


قدرتها و ابرقدرتها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینى یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت ‏پرستى است ادامه می دهد و به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه ‏هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب خواهد كرد.
صحیفه امام ج‏20 ص : 311

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب