تبلیغات
پابرهنه

پابرهنه
پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم. امام خمینی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
بتوانیم بصیرت خود را به كار بگیریم، بتوانیم موقع را بشناسیم، بدانیم كار لازم چیست و آن را انجام دهیم، این در ما یك مرتبه‌ى جدیدى از حیات به وجود مى‌آورد؛ این یك تعالى است، یك ترقى است.


ایجاد شكاف در میان ملت، به جان هم انداختن آحاد ملت، فاصله ایجاد كردن بین توده‌ى عظیم مردمى كشور با مسئولین، ایجاد سوءظن، ایجاد بگومگو بر سر قضایاى  هیچ و پوچ. یكى از مهمترین اقلام دشمنى دشمنان با انقلاب اسلامى این است؛ باید مراقب بود.همه باید مراقب ایجاد شكاف، ایجاد فتنه، ایجاد بدبینى نسبت به دستگاه باشند. اینهائى كه مى‌بینید گوشه و كنار، بدون هیچ قیدوبندى، بدون هیچ ملاحظه‌اى، نظام اسلامى را، دستگاه جمهورى اسلامى را متهم میكنند؛ هرچه از دهنشان در مى‌آید، به نیابت از دشمن میگویند؛ براى اینكه اگر صداى دستگاه‌هاى تبلیغاتى جبهه‌ى ضد اسلام و صهیونیستها و آمریكائى‌ها به گوش كسى نرسید، اینها جبران كنند و همان حرفهاى آنها را به گوش مردم برسانند، اینها به ملت خیانت میكنند؛ این در حقیقت یك خیانت واضح است. مردم را نسبت به یكدیگر، نسبت به مسئولین، نسبت به خدمتگزاران بدبین كردن، فضاى یأس‌آلود به وجود آوردن، یكى از این راههاست.
امام خامنه ای (عید قربان)1389/08/26

پاراگراف آخری خیلی مهم بود زیرا بعد از تاکید بر بصیرت و گفتن مکر دشمن(در هر سطحی میتونه باشه) به صورت تیتر وار؛ خود آقا در باره آن توضیح میدهند شاید به دلیل اهمیت موضوع.

گزیده مهم از بالا:"موقع را بشناسیم، بدانیم كار لازم چیست و آن را انجام دهیم"[ شنبه 29 آبان 1389 ] [ 01:00 ] [ پابرهنه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


قدرتها و ابرقدرتها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینى یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت ‏پرستى است ادامه می دهد و به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه ‏هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب خواهد كرد.
صحیفه امام ج‏20 ص : 311

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب