تبلیغات
پابرهنه

پابرهنه
پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم. امام خمینی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
در الگوى اسلامى و معنوى، [این] اقتدار در درجه‌ى اول متكى به عامل معنوى و ارزش معنوى و الهى است؛ متكى است به ایمان، متكى است به اعتماد به خداى متعال، متكى است به تلاش مخلصانه در راه آرمانهاى بلند و والا

 لیكن به اینها قانع نشوید. راه كمال، یك راه بى‌پایان است؛ هرچه پیشتر بروید، لذت كمال را بیشتر خواهید چشید. هم در كمالات معنوى اینجور است - در تقرب به خدا، در توجه به خدا، در عشق به خدا و معنویت، در پیمودن حریم ملكوت الهى - و هم در مسائل مادى اینجور است؛ هرچه بیشتر پیش بروید، احساس عزت بیشتر، احساس بهجت بیشتر، احساس اقتدار بیشترى خواهید كرد. این راه، راه شما جوانهاست. كشور مال شماست، ارتش مال شماست، آینده متعلق به شماست. خوب درس بخوانید، خوب تحقیق كنید، خوب تجربه كنید.
امام خامنه ای 1389/08/19[ جمعه 28 آبان 1389 ] [ 12:00 ] [ پابرهنه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


قدرتها و ابرقدرتها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینى یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت ‏پرستى است ادامه می دهد و به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه ‏هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب خواهد كرد.
صحیفه امام ج‏20 ص : 311

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب