تبلیغات
پابرهنه

پابرهنه
پابرهنگانیم و غیر از خدا كسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمیداریم. امام خمینی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
دیروز دانشگاه بودم و ناخودآگاه یادم به خاطره ای افتاد كه از ذهنم فراموش شده بود؛ اولش از به یاد اومدن این اتفاق خنده ام گرفته بود ولی بعدش بسیار منو تو فكر برد كه تو این ایام و ...

پارسال یه سخنرانی رو دعوت كرده بودیم كه برای یه مراسمی بیادو صحبت كنه مراسم طول كشید و بلیط هواپیما برای آخر شب جور شده بود. بعد از تموم شدن مراسم نزدیك وقت اذان شد و همه داشتن وسایل ها رو جمع میكردن. بنده خدا رفت وضو گرفت و تو امور فرهنگی نماز خوند.به دلیل اینكه كسی نبود موندم تا نمازش تموم شد. جالب اینجا كه همه، ما رو یادشون رفته بود و همه درها قفل كرده بودن و رفته بودن. ماشین هم در ساختمان غدیر بود. از پله ها داشتیم میرفتیم كه از در دیگه ساختمون بریم بیرون كه تو یكی از این پایین رفتن از پله ها، سركار خانم... پایش سر خورد و از ارتفاعی حدودا چهار تا پله به پایین پرت شد و با كمر محكم به زمین خورد. چراغ ها خاموش و ساختمان تقریبا تاریك بود. هیچكس از ... هم اصلا توی ساختمون نبود، گوشی من هم شارژ تموم كرده بود. بنده خدا چند ثانیه ای بی حركت افتاده بود. بعد هم كه  بلند شد تقریبا گیج بود.خلاصه یه وضی بود.
دل نوشت:

مادر هر کاری که بکند...

اهل خانه هم یاد می گیرند!

 مثلا اگر شهید شود...
[ یکشنبه 20 فروردین 1391 ] [ 08:36 ] [ پابرهنه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


قدرتها و ابرقدرتها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینى یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت ‏پرستى است ادامه می دهد و به یارى خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه ‏هاى مغضوب دیكتاتورها، خواب راحت‏ را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانى كه به ستم و ظلم خویشتن اصرار می ‏نمایند سلب خواهد كرد.
صحیفه امام ج‏20 ص : 311

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب